Підсумкове засідання Педагогічної ради

29 червня відбулося підсумкове засідання Педагогічної ради ВСП «Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ».

Серед основних питань, які розглянули, – ліміт стипендіального забезпечення, моніторинг якості освітньої діяльності, звіти голів екзаменаційних комісій, затвердження робочих навчальних планів на 2023-2024 н.р., підсумки практичного навчання та виховної роботи, а також ряд положень. Доповідачами були: директор коледжу В.В. Береговський, заступник директора з навчальної роботи І.В. Малик, заступниця з навчально-виробничої роботи І.І. Вовк, заступниця з виховної роботи О.І. Кучеренко, голови випускових циклових комісій М.А. Бідасюк, О.Я. Білан, В.М. Дворський, Л.Я. Колісник, М.В. Шнайдер.