Прикордонник – професія сильних та впевнених людей!

1 листопада 2023 року відбулась зустріч студентів 3-4 курсів із старшим офіцером 31 прикордонного загону ім. генерал-хорунжого Олександра Пилькевича (м.Чернівці) -підполковником В'ячеславом ОНОФРЕЄМ.

Цей профорієнтаційний захід спрямований на популяризацію роботи прикордонної служби та виховання патріотичної, цілеспрямованої, відданої служінню Батьківщині молоді.Адже прикордонник - не просто людина, яка зустрічає та проводжає нас на кордоні, а й при вторгненні ворога першою зустрічає його на своїх позиціях.

Підполковник ОНОФРЕЙ розкрив усі перевагивійськової служби в лавах Державної прикордонної служби України, а також проінформував студентство про можливість здобуття військової професії в Національній академії прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.