Революційний листопад

23 листопада в коледжі відбулася науково-дослідницька студентська конференція, організована учасниками історичного клубу "Скриня отчого дому" та викладачами циклової комісії гуманітарних дисциплін.

Захід був присвячений 10-ій річниці Революції Гідності. Лідерська команда студентів дослідників своїм завданням обрала проведення історичних паралелей між подіями визвольних змагань ХХ-ХХІ століть та визначення ролей особистостей - творців громадянського суспільства в Україні. Саме тому головною темою заходу було гасло "Революційний листопад", яке охопило аналіз подій творення УНР, ЗУНР, події Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Була розглянута тема величі особистості в історичному процесі на прикладі мирних майданівців, легендарних військових стратегів та героїв сьогодення - випускників нашого коледжу, що віддали життя за волю України.