В рамках тижня циклової комісії компʼютерної інженерії, мехатроніки та кібербезпеки студенти 3-4 курсів ІТ спеціальностей прослухали лекцію Юрія БЕЗГАЧНЮКА "Тренди в ІТ". Крім цього Юрій Володимирович ознайомив студентів із особливості роботи в компанії SoftServe, розповів про напрямки діяльності, професії, які чекають на них, можливості кар'єрного зростання, дав відповіді на запитання, що виникали в ході бесіди.
На жаль, через повітряну тривогу лекцію перервали, але не на довго, адже спустившись в укриття продовжили її вже в більшому складі!
Слава Україні!
Слава нашим ЗСУ!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/70N6omv1SepAe789m5tGk1/0b99d86b1bdcc3bb996f7fb153b7a247/0-02-05-5f1498025cc14d66d4d4f8547d819f16647d12a146c8995016d41375b253c8fe_7a3b823b89ec5cfc.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/7abKOd6akwt6g9DMTvKn3W/0368f92c6f4eb42bbca44ab60d148ebd/0-02-05-bdded2ab46b48a2160d367c6a5a9887614f9433cc703c9c4b56d085695280514_e9f13890690a9629.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/7paqOqwFhF5Ioep5t7Q7j8/5f41251ffff945a38e53684580d81d1c/0-02-05-71519f3a91bd921f5e1ef96f1173b04c8f0be46ff044b2773bd81ab21a52d097_78ce08139b5746d3.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/4j9JcjCqzLtwFwcnMybsHk/504f1490e7c6501cf251168bcdd43321/0-02-05-d88d6144061e07dc6cdd9f26c38e2e34ec76e6dd12cc90186243665f7a96255e_e89e307b50f66c96.jpg)