8 квітня 2024 року в актовій залі коледжу відбулася зустріч студентів з представниками міжнародної компанії у сфері харчових та агротехнологій і ритейлу МХП.
З вітальним словом виступив директор коледжу - Василь БЕРЕГОВСЬКИЙ. Надалі взяла слово Ксенія МОТОРІНА, керівник відділу по роботі з молоддю, яка познайомила авдиторію з історією створення компанії, масштабами виробництва.
Ксенія розповіла про умови праці, можливість проходження практики та здобуття освіти за дуальною формою навчання, перспективи кар'єрного росту.
На завершення Марина ШЕПТИЦЬКА, фахівець по роботі з молоддю, провела з авдиторією вікторину, в результаті якої найуважніші та найактивніші студенти отримали призи.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/4BtRDiEwPMC2CVDpLENikp/3d600cd5aaacf5ee68f64d980bb26300/0-02-05-ef4bd78605ff33f9f04e23d0dfc34dfbefe4aa095547c38ec74815f885f6184c_7534078ce441da92.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2PsXskR61z36eNgu6uTdli/45a26ea0e4e5e1794f1ba830e5582d25/0-02-05-05345cb5bc82ca4c1089a7bfa059149d36fbffd9aba96bb6bc6f63854fd97d5b_7e135203cbdad857.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6PRUJ3oYQWYuZmrEFwydtf/d2a03285654b22899909c45a13f8589b/0-02-05-07e31ea899afd5f0cf55d5b43d8722907b4d207a6f8545938f7e377e8ee2e6e2_c34079091f963bcd.jpg)
Дякуємо за змістовну та насичену бесіду. До нових зустрічей!
До речі, хочеш стати частинкою величезної команди МХП? Реєструйся за qr кодом внизу і матимеш можливість відправитись на екскурсію виробництвом.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/neuEnBFbxZF3aLyTezAwb/5186c3ecb51ed06a42f195af536746da/0-02-05-91c05124a40f80aca667994db0548cad92d372c21108aff9643f7014fa5b2c23_df6e7248534807c8.jpg)