Наш коледж неодноразово брав участь у різноманітних заходах, присвячених інноваційним технологіям, STEM зокрема. 8 листопада 2023 року, до нас вперше завітала команда Центру освітніх інновацій, на чолі з їхньою директоркою - Марією ПОЧИНОК.
Марія Дмитрівна зустрілась із студентством та викладачами циклової комісії компʼютерної інженерії, мехатроніки та кібербезпеки.
Було зазначено важливість STEM-освіти при формуванні сучасних затребуваних фахівців. Також представники центру розказали про напрямки їхньої діяльності, можливості реалізації своїх задумів для молоді.
Ну і на останок, дали можливість студентам скористатись різними приладами, поринути в "інженерне" дитинство: покерувати машинками-роботами, скласти залізницю з керованими потягами.
Адже, як кажуть, краще один раз спробувати, аніж 100 разів почути.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/26r10HPvP2yDXEHzvu2Gnw/93ccb5afd26cf5c4d8cb19292ea84d6b/0-02-05-2b24b4d672f5a1d3f13611571aeac1d63862a563b97a3c5d8abf3f6a79c36ddc_8c4e7ec1eb6a1dd7.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/7urE1dA3nol4lrLPkbTgnS/d8317828f34b91ed7b897cc795ab459e/0-02-05-06a0d52c5d3ef7681f35da3df8e64c1da48cc1949a4db4421dbdd794b54cc44f_62cafc850607df5c.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5KJLN1Uk7GdDseipB2DzZF/95e9a67b31530ca11b6976f33339299f/0-02-05-e3e0f57adeccec9955eef4a7789257c44500ce0326600ddc1bc79f8115cd4f0b_3481eabc5d4e3b31.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2vb3gFVLvFXb4TqbA9gyzP/0fecdffedbd722920e7e29c081974397/0-02-05-4d8cf10742fcf49edd594f1a7eaa0011e6d08d7ced5f4d53af5fec29ffad71c8_48fb51fc9a04fc8e.jpg)