STEM співпраця заради миру.

Наш коледж неодноразово брав участь у різноманітних заходах, присвячених інноваційним технологіям, STEM зокрема. 8 листопада 2023 року, до нас вперше завітала команда Центру освітніх інновацій, на чолі з їхньою директоркою - Марією ПОЧИНОК.

Марія Дмитрівна зустрілась із студентством та викладачами циклової комісії компʼютерної інженерії, мехатроніки та кібербезпеки.

Було зазначено важливість STEM-освіти при формуванні сучасних затребуваних фахівців. Також представники центру розказали про напрямки їхньої діяльності, можливості реалізації своїх задумів для молоді.

Ну і на останок, дали можливість студентам скористатись різними приладами, поринути в "інженерне" дитинство: покерувати машинками-роботами, скласти залізницю з керованими потягами.

Адже, як кажуть, краще один раз спробувати, аніж 100 разів почути.