У ці тривожні і скорботні дні початку і розгортання повномасштабної війни рф проти України, ми усі проходимо важке і почергове переосмислення нашої історичної спадщини та майбутніх перспектив для нашої Батьківщини. Пройдено багато доріг, віддано багато сил. Віддано найцінніше - життя наших Героїв Захисників. Продовжується боротьба, наші Захисники і Захисниці продовжують писати літопис 21 століття на фронтах цієї, вже 10-літньої війни. Ми з вами не маємо права на апатію і відчай.
Ми - освітяни! За нами - діти, молоде покоління, якому, дай Боже, відбудовувати і розбудовувати нашу Україну.
Студентський дослідницький клуб "Скриня отчого дому" разом із Студентським активом проводять збір інформації про наших випускників, які захищали та захищають Україну в лавах ЗСУ, або займаються волонтерством і активною громадською діяльністю на користь ЗСУ. Вся коледжівська спільнота розпочала новий навчальний тиждень з загальнонаціональної хвилини мовчання о 09:00 год. та перегляду історичного відео ракурсу, яку підготували студенти клубу до 10-річчя війни. Як кажуть наші Воїни: "Тримаймо стрій!"
Слава Богу за наших Героїв!
Слава Україні!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6CMwOE9Do2OJ4WHP5sKz6n/43dc11fe8dc15969e46951e49197637c/0-02-05-cded6d8e0f82f3d162f9429dd1bfc0ada5ccd796949c2d8c253ca8ddff256789_3cc5eadc259e1cd3.jpg)