Студентська пора – найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.
Українські студенти – це наша юна інтелектуальна еліта, вільне покоління, яке народилось і виросло у незалежній Україні. Наш спільний інтерес – прагнення жити тут і зараз. Ми переконані, що саме свобода є ключовим елементом процвітання будь-якої нації.
Щорічно у всьому світі 17 листопада святкують Міжнародний день студента. Цьогоріч у коледжі з 13 по 17 листопада відбулися різноманітні заходи для студентів з нагоди цього свята.
13 листопада відбулася виставка студентських стінгазет. Переможців нагородили цікавими призами.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2BcIjagcNlk3fpXkZRmf3d/b19453210bf842a6fbb50c248bb4c615/0-02-05-431770b3792db0815c7d2497c05cafb6d36744e7cedaf0df1e1095756cdc5e90_e15e2fe680398070.jpg)
14 листопада переглядали фільми, де важливу роль відіграли студенти, які змінювали Україну протягом останніх років та боролись за її незалежність.
15 листопада відбувся перегляд культового фільму "Довбуш".
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6o7BwaraTOTKgqlgerjru9/8a327b10a0775c3bcdf1da4dde241188/0-02-05-adceeb5bcc21f4bf780c28f2b3191a03ff2296011637c377350f0ea5d032ae3d_453fd79f4a5bea30.jpg)
16 листопада було організовано благодійний ярмарок для збору коштів на потреби ЗСУ. Детальніше за покликанням
І на завершення тижня святкувань, 17 листопада відбувся урочистий захід, на якому нагородили студентів за відмінні успіхи у навчанні, активну участь в художній самодіяльності, громадському житті коледжу та студентському самоврядуванні.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/27iM1o2p9guNkGsAPFQt1p/51b08f3bedfcce99dd363802651d73cd/0-02-05-cc443a00198a36203fcae24bfd39ecf095b23c1f78e1ca16cdf2b9e34206a0bd_afc0b8f60341988e.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6FROJHiyAo3dY2dkB6y2XW/3b38d8b1c42faf3ca5e37df64be08962/IMG_0409.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1RdUUtsRs0AIs0sZ17e8FQ/2c116028733b411e22cc069722da341a/stud.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5Yrw0H2GGBCR8ayNbKgFqA/a70bc9605947aa737f88a8d59155fa5c/IMG_0463.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5wNb4kWWuyt2rolAGZK3wJ/0baaa17f7c9e20cec05a934aa12345f8/0-02-05-cad303c1500e0f6243e9d59f67085a50ec51dccf33ecae7acd3016d3b2a4b569_9054619a8b196c03.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1JadYgpHidranzoanBdauS/02e7da7c8e8677541ca5d511bdd99524/0-02-05-d143ccb150c8ec3e5abe6e0656eafd4c5a500ba03298bfab2d150bbe4984c0d3_9b4eedc64229cd96.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3OkbqH79y5uslMLvT3Dcri/2d0f45db017956da5575b21d087dfbb1/0-02-05-dd7602d3583d57d58945e218cdf82944c4c6d605790145a6f960ca7eec76f15c_41af915f784e36a0.jpg)
Дорогі студенти залишайтеся такими ж цілеспрямованими. Творіть і споглядайте. Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей!