26.09.2023 р. в Міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді Івано-Франківська, за підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги, відбувся заключний семінар з основ робототехнічного конструювання на платформі Arduino для вчителів області.
Учасники Клубу Робототехніки нашого коледжу взяли участь в навчальному семінарі в якості менторів-консультантів.
Захід пройшов в цікавій і невимушеній атмосфері. На завершення заходу організатори подякували студентам за професійну майстерність і висловили побажання подальшої співпраці в сфері STEM-освіти.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6gDFY9a4TQSG4gLzYbeXej/36b94de39d9f5e7ffe0e26267b485101/___________viber_2023-09-27_11-48-17-540.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6UBc35rjVwm7g7pwFHtaRN/bbeb1bb9644b77a2e8b8f3f20d4530da/___________viber_2023-09-27_11-50-31-377.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3sO3Fnx9CWjnrvFlxufDs3/24969834f17935cd2b9801ed49d2765f/___________viber_2023-09-27_11-50-31-827.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1fOVYO7i32UvYtDY5SWFyy/1ccdf7f9189dd5870f35d4f3611a0ecb/___________viber_2023-09-27_11-50-32-269.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1o3OqdXDYSthB5Eve3Ukm2/7613a4b4714fa85378ae24023f7e844d/___________viber_2023-09-27_11-50-32-406.jpg)