Участь в обласних змаганнях з радіоелектронного конструювання

Наші студенти, учасники клубу Робототехніки, взяли участь в обласних змаганнях учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Конкурс складався з теоретичного заліку і практичного монтажу та налагодження радіоелектронного пристрою. Учасники продемонстрували свої теоретичні знання і практичні навики з фізики, електротехніки, електроніки, робототехніки. Змагання такого формату мотивують до високих досягнень, нових знайомств, набуття та демонстрації навичок, веселого та корисного проведення часу. Радують також і зустріч з нашими випускниками, які навчаються та працюють в університеті нафти і газу.

Для керівників було організовано цікаву і пізнавальну екскурсію в геологічний музей університету.