![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3hDDZ5S3Vcjc3J07fvk7D6/aef8779b19cdc11c9dfdfc9e4f3e651e/Main_photo.jpg)
Наші студенти, учасники клубу Робототехніки, взяли участь в обласних змаганнях учнівської молоді з радіоелектронного конструювання. Конкурс складався з теоретичного заліку і практичного монтажу та налагодження радіоелектронного пристрою. Учасники продемонстрували свої теоретичні знання і практичні навики з фізики, електротехніки, електроніки, робототехніки. Змагання такого формату мотивують до високих досягнень, нових знайомств, набуття та демонстрації навичок, веселого та корисного проведення часу. Радують також і зустріч з нашими випускниками, які навчаються та працюють в університеті нафти і газу.
Для керівників було організовано цікаву і пізнавальну екскурсію в геологічний музей університету.