Вітаємо команду "Бест-Обмін-КЕП" та її тренера Юрія Сливінського з успішним виступом у Кубку та Чемпіонаті з футзалу!

З листопада 2023 року по березень 2024 року проходив Кубок та Чемпіонат Івано-Франківського району з футзалу сезону 2023-2024 років,який організувала Івано-Франківська районна асоціація футболу. Участь в чеміонаті брали 30 команд.

Наша команда "Бест-Обмін-КЕП" була створена переважно студентами коледжу та її випускниками, а також підсилена студентами ВСП "Івано-Франківський фаховий коледж фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України".

Спонсором виступила компація "Бест Обмін" (керівник Василь Ціник) та "7 dreamsport" (керівник Андрій Космірак - випускник нашого коледжу).

Одним з організаторів команди був наш випускник спеціальності "Комп'ютерна інженерія" Токар Володимир.

У регулягному чемпіонаті команда набрала 25 очок (8 перемог,1 нічия, 9 поразок). А у кубку дісталася фіналу. На даних змаганнях команда "Бест-Обмін-КЕП" була наймолодшою.

Дякуємо ЗСУ за можливість розвитку молоді, а також всім нашим вболівальникам!!!