30 вересня в ІФНТУНГ відбувся І етап олімпіади з програмування ICPC 2023 (All-Ukrainian Collegiate Programming Contest). Коледжівська команда cFKEP_Alpha_code була представлена студентами 4 курсу групи КІ-20-01 Юрієм Іванюком, Ростиславом Грибиком та Анатолієм Білоганом. Готувала студентів до участі в олімпіаді Ольга Білан, викладач спеціальних дисциплін, голова циклової комісії Інформаційних технологій. Студенти мали 5 годин на те, щоб розв'язати завдання дотичні до реальних проблем, які згодом перевірялися на віддаленому сервері. Вітаємо cFKEP_Alpha_code із зайнятим 4 місцем серед коледжів!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3F5Ezt2G157dgar2AVfJ4F/854bafae505bbf30fbf0d6b13cd482bc/0-02-05-b3b0c0f3f4ea5ef25445886ff4b0b91d799243a4275af9b3a78ceabfdff2f4ce_e2fe77380c0098b.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/4mjOvZ78uZtW54IrZm2CNa/50a9e6bd19bf39c4f9af37fc6fb20d47/0-02-05-55df19a102d23e4e0251053bdbf9ff13ae969962c423339c3b233db8e6197cc1_36430e42e0ac3915.jpg)