Наш студент групи АК-22-01, Олексій Медвідь, здобув перемогу в обласних змаганнях дронів, а також, разом з командами юних винахідників з Івано-Франківська та Надвірної, прийняв участь в успішній презентації «Розумного автобуса “SMART-BUS”» та проєктів V Міжнароного конкурсу «Врятуймо планету разом» на STEM FEST Весна 2024.
Вітаємо переможців, вітаємо юних винахідників! Бажаємо подальших звершень та досягнень!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/4ZfVvgGlgoGFovRijzR0a8/8a2eea8db0416933e2938019586f88d0/0-02-05-9a9efa2f5b3a0e104b3dba69d760a2fb98bf8279a1d7954cb04e95d61c88ce1a_537092179551612b.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2gc6sOOCxwTyTfSZVb455u/e64260b7c0dc503087dd2af21bcff87b/0-02-05-d297878e714acc34f2987e3c8dbbb500425ed83e69dfd1b1241bc3925cc5e09b_37001524fcf6bb5c.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3RWVOWWORIidTdNwdzAfSI/dc0e1b4380f6d5019e77c84a3299dd9c/0-02-05-64e41497e8e673487325b529e8dbe65ac24317cd983ff758e18bc19f5fab9499_948fd4aefcb6b0b8.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/12oVzACGFLNzeqDzAWGdIZ/2aab84e70111152afba9905d0e93369c/0-02-05-cb8abfd95596ba2f0038e67325c389da79c17480a10c6d976ec170fd7a543efc_f4743fd18c1c9b59.jpg)