З 22по 25 квітня відбувся захист курсових робіт студентів спеціальностей: 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з дисципліни «Фінансовий аналіз» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з дисципліни «Підприємницька діяльність».
Захист курсових робіт студентів комісія слухала в такому складі: Малик І.В. - голова комісії, заступник директора коледжу з навчальної роботи, Камінська Л.П. - завідувачка відділення, викладач спецдисциплін, Колісник Л.Я. - голова циклової комісії, викладач спецдисциплін, Кобрин О.Т. – викладач спецдисциплін.
Тематика курсових робіт, їх актуальність та практичне значення дозволяють сформувати фахові компетентності, які допоможуть студентам у їхній майбутній професійній діяльності. Під час захисту студенти продемонструвати розуміння обраної теми, вміння аналізувати, висловлювати власні думки та аргументувати свої висновки.
Особливої уваги заслуговують курсові роботи студентів групи ФБ-21-01: Кіцул К. на тему: «Фінансовий аналіз доходів і витрат, прибутку та рентабельності», Самборської В. на тему: «Методика проведення аналізу платоспроможності підприємства», Цапчук Х. на тему: «Організація аналізу фінансового стану підприємства» Петрів В. на тему: «Аналіз та оцінка ризиків діяльності підприємства», також студентів групи ПТ-21-01: Семанюк Н. на тему: «Мотивація підприємницької діяльності» і Бомби М. на тему: «Менеджмент у підприємницькій діяльності».
Вітаємо всіх студентів із успішним захистом!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/72opytzBVx8dVTSSBZW8Te/dc9d4abf6157ff72e60f75e69411a4fc/0-02-05-dc4924b4add68d48327cd01730b577faced865d8b7d638a6f064dfb4a2f23b81_fc1659a72e22a3ee.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/59dnUVxhwqqgurGurx2hvi/373e99f22593a763dd69ab9699196d7d/_____.jpg)