З 20 по 24 листопада циклова комісія Інформаційних технологій проводила заходи, що сприяли знайомству та згуртуванню студентської та викладацької спільноти коледжу! Свій тиждень ЦК розпочала з майстер класу для викладачів по оформленню різноманітної навчальної документації, що є невід'ємною частиною навчального процесу. Своїм досвідом ділився Микола Василів, який приєднався до викладацького колективу у вересні цього року.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/7ulshZEF4Ghas1bI1I9SfY/f8e3432b8a20fef9c2f51724a2cb9ce8/0-02-05-ab2c07beed60ceefbf24839a61929e6c0b785c0eb626950b3e01b8a3c17472bf_a0e9c8b35104dd40.jpg)
21 листопада було проведено І етап олімпіади з інформатики. У ньому взяли участь студенти 1 і 2 курсів, що представляли усі відділення коледжу. Завдання передбачали практичне виконання форматування документів у редакторі MS Word, різноманітні обрахунки табличних даних в MS Excel та обробки баз даних MS Access.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/26xUxTlXfyP7PJNwB6gLCF/b5880d97538164ff2edd406eb0d605d7/0-02-05-a71dc46dc2df3e5fd6bfb5ac5ce5349005cec65b0b6cfcf5de6522817bca2d28_c33f4133d3933056.jpg)
Також у цей день студенти 3 і 4 курсів зустрілися з Юрієм Федейко, systems engineer компанії EPAM, який розповів їм про найзатребуваніший на даний момент напрям IT – DevOps. А саме чим займаються DevOps-спеціалісти, що потрібно знати, щоб ними стати та чому рівень їх заробітної плати на порядок вищий за розробників.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/27KIOQHRQkMaZUWJubNnKV/c83c3f744ae9753741cca0c87fad8f62/0-02-05-a190537cd3e2a79331d8fc048ffb281262bb34d1adbfd38a88047d07135fb6f7_5b938a388ddf2f8e.jpg)
22 листопада студенти 1 курсу взяли участь в інтелектуальній грі, де змогли продемонструвати не лише відмінні знання, а й свої організаторські та лідерські якості. У відбірковому турі взяли участь 8 команд: «ШОК» (група ПІ-23-02), «Генії часу» (група АК-23-03), «Просто команда» (група ІС-23-01), «Українські хакери» (група АК-23-02), «Los Pingvinos la van in madagascar» (група ПІ-23-03), «Капітошка» (група КІ-23-01), «Газовий редуктор» (група ПІ-23-01), «Called to win» (група ЕЛ-23-01).
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3qX6xvE12ywSEwghwDgafk/567f92fc9db603956fd2e4e7c95f026f/0-02-05-a2476ab28fdeb8aba3799cbef7da051ba4038c828b55733c2d4006008ac95aac_46cffb499370d483.jpg)
У фінальному турі продовжили боротьбу за перемогу команди: Генії часу, Газовий редуктор та Los Pingvinos la van in madagascar.
Перемогу з мінімальним відривом виборала команда «Газовий редуктор» у складі: Леника Богдана (капітан команди), Швець Олега, Ткаченка Василя, Прохніцького Арсенія, Бойка Іллі.
23 листопада було проведено конкурс з програмування мовою Python серед студентів 3 курсів. У ньому взяли участь студенти спеціальностей «Комп'ютерна інженерія» та «Інженерія програмного забезпечення».
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1jvAtCSt2SPuu94aMPGKsI/3ad12515b9f38b676fad166cf396cc47/0-02-05-f0136f4155370f532618a30a41a00b117d74dd694cabfab8be4829e37d21b852_7e8a8fb527b82e10.jpg)
І завершили тиждень привітанням переможця олімпіади з інформатики студента групи ПІ-22-03 Владислава Євчука та переможця конкурсу з програмування студента групи ПІ-21-01 Олега Гавриленка.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2m1Hj2i2942kOm1Bj2Xron/c13f4bba83ed26db5d4eb7c36f369aa4/0-02-05-8cdad6efebf4be5c731a68ba7e3bb63931fe1cef7a1215993d6b2f3eb09f7be9_640c65b408660e58.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/43h0sVlul0neUZBMevUDZF/e76e842e9c19097c326bb46a4a48ecaf/0-02-05-5460f24d8a180c8e1dbed2ed3334308a6e41d91db25dc0027e6e781936703d4b_ecca095e9206ca48.jpg)
Усі ці події також висвітлені тут – https://fkepit.github.io/