Впевнено крокуємо до ІТ-карʼєри!

09 травня студенти випускних груп спеціальностей "Компʼютерна інженерія" та "Інженерія програмного забезпечення" взяли участь в профорієнтаційному заході - майстер-класі, що організовувався Кафедрою інженерії програмного забезпечення ІФНТУНГу - "Майструємо Веб: Ваш перший крок до ІТ-карʼєри".

З вітальним словом до учасників звернулася в.о. завідувача кафедри ІПЗ Вікторія БАНДУРА, яка підкреслила важливість і актуальність web-програмування для сьогодення.Надалі під керівництвом менторів – доц. кафедри ІПЗ Володимира КОРНУТИ та асист. кафедри ІПЗ Тараса ДМИТРИКА, студенти показали свої знання та набули нових навичок в сфері web-девелопменту.На завершення майстер-класу, директор ІІТ Володимир ПІХ вручив учасникам сертифікати.

Варто зазначити, наявність сертифікату з МАЙСТЕР-КЛАСУ дозволить майбутньому студенту ІІТ та, зокрема, спеціальності 121 – «Інженерія програмного забезпечення», отримати додаткові бали до загального рейтингу студента, який впливає на поточну статистику студента.

Дякуємо Олександрі ЦАРЕВІЙ, асистенту кафедри, за організацію, а усім причетним до цього заходу за емоції та досвід!