Клуб Робототехніки коледжу взяв участь у Всеукраїнському STEAM фестивалі освітніх інновацій, де презентував свої проєкти та роботи випускників. Студентами було проведено майстер-клас по керуванню роботом маніпулятором та мобільними колісними роботами з дистанційним і автономним керуванням для всіх бажаючих відвідувачів, перевірка алкотестером, демонстрація роботи розумного будинку та інше. Учасники Клубу забезпечили позитивну, веселу атмосферу та цікаві знання, достойно представивши наш коледж поряд з університетами, коледжами, ліцеями та іншими закладами освіти. V Всеукраїнський фестиваль освітніх інновацій «STEAM-HUMAN FOR PEACE: сила розуму й добра заради людства» відбувся 24 жовтня 2023 року.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/sKZhAr6fOLpfElVzOSiNR/7b96c01a1152278e161fe4e2ddef0073/001.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3ykHci6p5G1Z5Ca6oBg1zI/dc232892d2a3bf21bf942a08baa69b26/002.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2aopHid36APmK6np4fwHyf/173383bbf844d88c650b18ee1db067e8/003.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6AEWAHBzN85rAzeWJUiRJj/ae793492f05f8f4fd088d06a99d6fb2e/004.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5y3cQR8xjzBqq42SiO3Eht/6b97f4dd8ace194d338ec601650e4e51/005.jpg)