Всеукраїнський STEAM фестиваль освітніх інновацій

Клуб Робототехніки коледжу взяв участь у Всеукраїнському STEAM фестивалі освітніх інновацій, де презентував свої проєкти та роботи випускників. Студентами було проведено майстер-клас по керуванню роботом маніпулятором та мобільними колісними роботами з дистанційним і автономним керуванням для всіх бажаючих відвідувачів, перевірка алкотестером, демонстрація роботи розумного будинку та інше. Учасники Клубу забезпечили позитивну, веселу атмосферу та цікаві знання, достойно представивши наш коледж поряд з університетами, коледжами, ліцеями та іншими закладами освіти. V Всеукраїнський фестиваль освітніх інновацій «STEAM-HUMAN FOR PEACE: сила розуму й добра заради людства» відбувся 24 жовтня 2023 року.