У п'ятницю, 13 жовтня відбулося засідання Первинної профспілкової організації студентів та Студентської Ради коледжу, де було підведено підсумки благодійної ярмарки. Усі зібрані кошти одноголосно вирішили передати на потребу ЗСУ, зокрема бригадам, в яких випускники коледжу захищають нашу землю від російського агресора на східному напрямку.
Дякуємо усім, хто долучився! Разом поборемо, перемога за нами! Слава Україні! Героям Слава!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2ti8SIalv0zVAu0ihezi2Z/ccce1c009187d9c245291b9dc9548b9a/___________viber_2023-10-16_10-39-45-728.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/mRoBNHxpHCzoYprDe61lg/f350e665fe9e5030f31b5505393450fc/___________viber_2023-10-16_10-39-45-971.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/30t3us36eUjqb6oxmM3iC6/128de8e1fbfb30ff5012665158f7a417/___________viber_2023-08-31_13-57.jpg)