У вівторок, 21 травня відбулося засідання Первинної профспілкової організації студентів та Студентської ради коледжу, де було обговорено ряд питань, зокрема питання плану проведення Дня Героїв (23 травня) – борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі та захисників України сьогодні.
Студентське самоврядування виявило ініціативу та звернулося до дирекції коледжу із пропозицією вшанувати полеглих Героїв спільним молебнем біля каплиці і освятити мурал пам’яті нашим полеглим випускникам коледжу.
Важливо, щоб студентство не забувало своїх Героїв та вшановувало пам’ять загиблих, пям’ятаючи, кому зобов’язані можливістю жити та вчитися в мирній незалежній державі і будувати своє щасливе майбутнє.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/4fYNpfOxuwQsFK6wb5JgdQ/fca5a91c54c8f06ca4399793d80a7619/0-02-05-22f91ad7540900196224f648b5f21037d5246446e4ac531afaa1b30fc02f3876_d1c14d3233202732.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/7bgu4eycVdz29Y2bhjLkB0/b1a173ac1e91486a6db25b85012d1721/0-02-05-509be96bbee40d912459569538f78e5e3878041ae6f56b11c367c3ad6f652a3f_14ca5c06605ca847.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/3vsaj99LxkZefvy4ss17CJ/6ac182ab4dc3bb9bfe30d9406cccf5e8/0-02-05-18148270562b825b37871c83ff72f6ffaf699490136d258f5b45116a5eb1fe6c_a9b47a60226f5386.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/4b9acFwgk0osCiYnXR96qt/b81bc71c9893e5216acd72331af6b60e/0-02-05-21b13011207ed16b82e9e74a44c4f0568b03fe732515e91b5b8235507fe09994_b449e903bffb3049.jpg)