Засідання студентського самоврядування

У вівторок, 21 травня відбулося засідання Первинної профспілкової організації студентів та Студентської ради коледжу, де було обговорено ряд питань, зокрема питання плану проведення Дня Героїв (23 травня) – борців за свободу країни, починаючи від лицарів часів Київської Русі і до учасників Революції гідності, бійців АТО/ООС на Донбасі та захисників України сьогодні.

Студентське самоврядування виявило ініціативу та звернулося до дирекції коледжу із пропозицією вшанувати полеглих Героїв спільним молебнем біля каплиці і освятити мурал пам’яті нашим полеглим випускникам коледжу.

Важливо, щоб студентство не забувало своїх Героїв та вшановувало пам’ять загиблих, пям’ятаючи, кому зобов’язані можливістю жити та вчитися в мирній незалежній державі і будувати своє щасливе майбутнє.