17 вересня відбулася одна із найочікуваніших та вже традиційних подій року для всіх ІТ-спеціалістів, студентів, старшокласників, освітян, керівників бізнесу та всіх, хто хоче потрапити в ІТ – IF IT FORUM.
Такі події не можуть для коледжу бути поза увагою. Директор коледжу Василь Береговський приєднався до учасників, серед яких були наші студенти та випускники. Найкращі спікери, керівники ІТ-компаній та Івано-Франківських офісів говорили на дуже цікаві теми. Подискутували на актуальні для ІТ-спільноти, бізнесу та освітян теми:
- оцінка ситуації на ринку в ракурсі карантин-війна;
- бронювання ІТ-спеціалістів;
- молоді таланти - як втримати в Україні після завершення війни.
Таке спілкування дає можливість визначити потреби сучасного ринку праці IT безпосередньо від стейкхолдерів і таким чином скоригувати освітньо-професійні програми підготовки спеціалістів, а також познайомитись і налагодити звʼязок з представниками компаній, з якими ще не укладено договорів про співпрацю.
Дякуємо Івано-Франківському ІТ Кластеру за цікаві теми, а ЗСУ за можливість навчатись!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/By9APXMGHuRYEnjAesVQO/ce2865be6d9bbc2506146653cd6370cf/0-02-05-4be9e046d997aed844c5bc1da69f1f5f422e0eedbc28bba3de2240cd5b37703b_c718c83cc7d8fe06.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/6wMW1yaYYaPwupQJ3AnNG4/a1c92da2e6f066efe83f8c7a6fedab88/0-02-05-2549269398cf7c82c3f3263c1f0006d438f9cea7be711da56675f111f4fe45f9_47a3bd229dbb1d6.jpg)