Знайомство з IF IT Forum

17 вересня відбулася одна із найочікуваніших та вже традиційних подій року для всіх ІТ-спеціалістів, студентів, старшокласників, освітян, керівників бізнесу та всіх, хто хоче потрапити в ІТ – IF IT FORUM.

Такі події не можуть для коледжу бути поза увагою. Директор коледжу Василь Береговський приєднався до учасників, серед яких були наші студенти та випускники. Найкращі спікери, керівники ІТ-компаній та Івано-Франківських офісів говорили на дуже цікаві теми. Подискутували на актуальні для ІТ-спільноти, бізнесу та освітян теми:

- оцінка ситуації на ринку в ракурсі карантин-війна;

- бронювання ІТ-спеціалістів;

- молоді таланти - як втримати в Україні після завершення війни.

Таке спілкування дає можливість визначити потреби сучасного ринку праці IT безпосередньо від стейкхолдерів і таким чином скоригувати освітньо-професійні програми підготовки спеціалістів, а також познайомитись і налагодити звʼязок з представниками компаній, з якими ще не укладено договорів про співпрацю.

Дякуємо Івано-Франківському ІТ Кластеру за цікаві теми, а ЗСУ за можливість навчатись!