Знову сумна вістка сколихнула коледжівську сім'ю - на війні загинув Ігор Шевчук, наш випускник.

Справжній патріот України, людина сильного духу та щирого серця наш випускник Ігор Шевчук віддав своє життя за волю й суверенність своєї Батьківщини! 

Ігор народився 28 червня 1992 року в Івано-Франківську, закінчив ліцей №6 імені Івана Ревчука, а з 2007 по 2011 роки навчався в нашому Коледжі на спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

У 2011-2012 роках служив у 80 десантно-штурмовій бригаді. Згодом звільнився та працював на приватних підприємствах. З 30 липня 2014 року до 2015 служив в органах внутрішніх справ, брав участь в АТО на Маріупольському напрямку. 3 березня 2022 року Ігор Шевчук став на захист держави. Боєць воював на Лиманському напрямку. Згодом його перевели у 78 десантно-штурмовий полк "Герць". 6 березня 2023 року Ігор Шевчук отримав поранення. Пройшов реабілітацію та повернувся на фронт.

Військовослужбовець загинув 11 жовтня 2023 року поблизу села Вербове Запорізької області. Ігор Шевчук нагороджений почесною відзнакою "За оборону Маріуполя" та "Золотим хрестом". Бійцю був 31 рік.

З глибоким сумом та неймовірним болем висловлюємо співчуття матері Мирославі Шевчук та всій родині, низько вклоняємося вам за СИНА-ГЕРОЯ! Світла пам’ять Герою!

Викладачі та студенти коледжу вшанували сьогодні хвилиною мовчання та виконанням державного Гімну України всіх випускників та батьків наших студентів, полеглих за роки російської агресії.

©Всі права захищено 2024
Solved with 💜 by mir4ri