4 жовтня викладачі циклової комісії "Електроніки та електронних комунікацій" Василь Дворський, Володимир Батюк та Богдан Максимців зустрілись з директором ТОВ "Електрум-ХХІ" Михайлом Лущем. Під час засідання було обговорено освітньо-професійні програми спеціальностей 171 "Електроніка" та 172 "Електронні комунікації та радіотехніка". Михайло Дмитрович дав свої рекомендації для покращення професійних компетентностей при підборі компоненти вільного вибору. Проте, він зазначив, що в цілому ОПП розроблені на високому професійному рівні, відповідають вимогам сучасного ринку праці та готові до впровадження в освітньому процесі.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/4p1ytw0pImro5F7vlTnNmz/f77d611d50928494786d07db9cef284b/385324762_2088877711452542_1247375898167501673_n__1_.jpg)