Циклова комісія "Здоров’я та захисту України"

Циклова комісія сприяє формуванню в студентів потреби змінювати здоров’я засобами фізичної культури та спорту, всебічному гармонійному розвитку організму, забезпеченню процесу фізичного виховання сучасними науково- методичними комплексами, виховуванню свідомого громадянина України, патріота, формування патріотичних почуттів, любові до рідної землі, свого народу, вивчення бойових традицій та героїчних сторінок історії українського народу, підтримці професійного розвитку викладачів фізичного виховання, формуванню нового педагогічного мислення, прагнення до постійного оновлення знань і творчого пошуку, зорієнтованого на особистість студента, формуванню мотиваційно-ціннісного ставлення до фізичної культури, настанови на фізичне вдосконалення і самовиховання, потребі в регулярних заняттях фізичними вправами і спортом, оволодінню системою практичних умінь і навичок, розвитку психофізичних можливостей, якостей і властивостей особистості, розвитку рухових навичок та умінь, а також використання засобів фізичної культури студентів у житті та в подальшій професійній діяльності.

Основні напрями роботи циклової комісії:

- впровадження новітніх технологій навчання та форм організації освітнього процесу;

- розвиток фізичних здібностей та активізація пізнавальної діяльності студентів;

- виховання в студентів коледжу духовних цінностей, морально-вольових якостей, психологічної підготовки їх до активного та здорового способу життя за допомогою фізкультурнооздоровчих технологій, що дає можливість ефективно вирішувати завдання фізичного виховання та реалізувати науково-методичну проблему навчального закладу.

Досягнення цієї мети циклова комісія здійснює шляхом:

- навчальної роботи, спрямованої на удосконалення процесу навчання і виховання студентів;

- методичної роботи, яка забезпечує реалізацію навчально-виховної мети, шляхом підвищення кваліфікаційного рівня викладачів;

- нагромадження передового педагогічного досвіду, застосування прогресивних методів навчання і виховання.

Викладацький склад

Грицюк

Грицюк Лілія Василівна

Голова циклової комісії, викладачка
Освіта: повна вища, Львівський державний інститут фізичної культури, 1999 р.
Спеціальність: "Фізична культура і спорт"
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Педагогічне звання: викладач-методист
У коледжі працює з 2003 року
Безымянный1

Горошко Віктор Михайлович

Викладач
Освіта: повна вища, Хмельницьке вище артилерійське командне училище, 1987 р.
Спеціальність: "Інженер з експлуатації ракетно-артилерійського озброєння"
Кваліфікація:
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст першої категорі
Дисципліни, які викладає: "Захист України"
У коледжі працює з 2015 року
Кошовець

Кошовець Денис Олегович

Викладач
Освіта: повна вища, Класичний приватний університет, 2015 р.
Спеціальність: "Фізична культура і спорт"
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст
У коледжі працює з 2020 року
Сливінський

Сливінський Юрій Дмитрович

Заступник голови циклової комісії, викладач
Освіта: повна вища, Львівський державний інститут фізичної культури, 2000 р.
Спеціальність: "Фізична культура спорт"
Кваліфікація: вчитель фізичної культури
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
Педагогічне звання: викладач-методист
У коледжі працює з 1999 року
яценко

Яценко Віталій Володимирович

Викладач
Освіта: повна вища, Прикарпатьский національний університет ім. В. Стефаника, 2008р.
Спеціальність: Фізичне виховання"
Кваліфікація: «Магістр фізичного виховання та організатор масового туризму»
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Дисципліни, які викладає: "Фізична культура", "Фізичне виховання"
У коледжі працює з 2023 року

Дисципліни, які забезпечує циклова комісія

Творчо-пошукова робота

Головним змістом діяльності викладачів циклової комісії є сприяння формуванню у студентів ціннісних орієнтацій щодо культури здоров’я і здорового способу життя, вихованню морально-вольових рис та психологічної підготовки до ведення активного життя та професійної діяльності.

Великою популярністю серед студентів користуються заходи обласного рівня з різних видів спорту.  Команда колежду – чемпіони та призери обласних змагань з легкоі атлетики серед студентів.

До складу циклової комісії входять висококваліфіковані, досвідчені педагогічні працівники коледжу, які забезпечують теоретичну та практичну підготовку студентів.

Збірна коледжу зайняла перше місце в турнірі з міні-футболу серед студентської молоді ЗФПО Івано-Франківської області у 2023 році. Студентський турнір з міні-футболу був присвячений пам'яті Героя України, викладача фізичної культури Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу Михайла Неспляка, який загинув минулого року на російсько-українській війні.

Спортивні досягнення викладачів є зразком для наслідування

Ю. Сливінський:

1.  КМС з Кйокушінкай карате, член збірної України.

2.  Чемпіон України 2018 р.

3.  Бронзовий призер 2019 р.

4.  Срібний призер 2017, 2020 рр.

5.  Багаторазовий учасник Чемпіонатів Європи та Кубка світу.

6.  Грамота Управління освіти Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

7. Призер обласних та міських чемпіонатів області з футзалу  (у якості тренера)

Д. Кошовець:

1.  КМС з баскетболу.

2.  Чемпіон України з баскетболу серед чоловічіх команд Вищої ліги 2016-2017 рр.

3.    Срібний призер ЧУ з баскетболу серед чоловічих команд Вищої ліги 2017 - 2018 рр.

4.    Неоднаразовий призер і чемпіон міських, обласних та всеукраїнських змагань з баскетболу.