Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність.

В. Сухомлинський

Бібліотека Коледжу є науковим, навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом, який здійснює бібліотечний та інформаційно-бібліографічний супровід навчально-виховного процесу, наукових досліджень за профілем закладу.

Бібліотека Коледжу розпочала свою роботу у 1981 році на базі технікуму електронних приладів. Книжковий фонд бібліотеки формувався з 1981 року. Якісно сформований і грамотно розставлений бібліотечний фонд – запорука ефективної діяльності бібліотеки, реалізації завдань навчального закладу. Фонд універсальний, відповідає змісту навчання, його інформаційним та виховним функціям, задовольняє запити й інтереси користувачів.

До формування та комплектування книжкового фонду здійснюється серйозний підхід. Ведеться вся нормативна документація, що стосується комплектування, обліку, стану та характеристики книжкових фондів. Нові надходження до фонду обов′язково систематизуються, здійснюється процес технічної обробки, після чого складається бібліографічний опис документів. Усе це облікується в інвентарній книзі, в алфавітному і систематичному каталогах.

Бібліотека здійснює інформаційну підтримку проведення культурно-масових заходів, семінарів, виховних годин, предметних тижнів. До знаменних і пам'ятних дат оформляються книжкові виставки, тематичні полиці, проводяться перегляди літератури, бібліографічні огляди та інші заходи для популяризації книжкового фонду. В роботі бібліотеки застосовуються новітні інформаційні та бібліотечні технології, використовується Інтернет.

Також студенти мають можливість скористатися бібліотекою ІФНТУНГ

Електронний каталог науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ

Читальня ONLINE Науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ

Результати вибору підручників

Результат вибору підручників 2024

Електронна бібліотека ВСП ФКЕП ІФНТУНГ

Працівники

Гавриленко

Гавриленко Галина Володимирівна

завідувачка бібліотекою

Освіта: повна вища, Івано-Франківський національний університет нафти газу, 2004 р.

У коледжі працює з 1989 року

0-02-05-8343f934b3236711d6eb1a6f0a99e0e3ca1cc2da5916b46a3b3d95dbc138e92b 5f42dd8d2497aac6

Бригадир Марія Данилівна

бібліотекар