Циклова комісія "Телекомунікацій та електроніки"

Електроніка – це класична спеціальність, що дозволяє отримати знання у галузі електроніки, радіоелектроніки, виробництва, обслуговування, ремонту, монтажу радіоапаратури, регулювання радіоапаратури.

Спеціальність формує професійні компетенції з проєктування, реалізації, впровадження та обслуговування радіоелектронних пристроїв в різноманітних сферах.

Телекомунікації - телекомунікаційні технології можна розглядати як універсальний інструмент генерації нових ідей, які в подальшому переходять і в інші сфери застосування. Ключовий компонент цих технологій – це інформаційні мережі, навколо яких будується телекомунікаційна інфраструктура. Іншими словами, телекомунікаційні технології – це сукупність засобів, що забезпечують функції передачі, зберігання і обробки даних. У цьому процесі основна роль відводиться комп’ютерним системам та лініям передачі.

Основним напрямком діяльності циклової комісії є підготовка фахових молодших бакалаврів за спеціальностями 171«Електроніка» та 172«Телекомунікації та радіотехніка» галузі знань 17«Електроніка та телекомунікації».

Викладацький склад

Дворський

Дворський Василь Миколайович

Голова циклової комісії, викладач спецдисциплін
Освіта: повна вища, Львівський політехнічний інститут, 1985 р.
Спеціальність: "Радіотехніка"
Кваліфікація: радіоінженер
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Дисципліни, які викладає: "Радіоприймальні пристрої", "Радіопередавальні пристрої", "Експлуатація професійного радіотелевізійного обладнання", "ТОР радіоприймальних, телевізійних, відеоелектронних та підсилювальних побутових електронних апаратів", "Системи передачі інформації"
У коледжі працює з 1994 року
Береговська

Береговська Оксана Данилівна

Заступник голови циклової комісії, викладач спецдисциплін
Освіта: повна вища, Львівський політехнічний інститут, 1991 р.
Спеціальність: "Автоматичний електрозв’язок"
Кваліфікація: інженер електрозв'язку
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Дисципліни, які викладає: "Системи радіозв’язку", "Супутникові та радіорелейні системи передачі", "Телекомунікаційні системи передачі даних", "Обчислювальна техніка та мікропроцесори", "Системи супутникового та кабельного телебачення", "Комп’ютерна схемотехніка"
У коледжі працює з 2010 року
Батюк

Батюк Володимир Степанович

Завідувач відділення, викладач спецдисциплін
Освіта: повна вища, Львівський політехнічний інститут, 1976 р.
Спеціальність: "Напівпрвідникові прилади"
Кваліфікація: інженер електронної техніки
Педагогічне звання: викладач-методист
Дисципліни, які викладає: "Технології", "Основи електроніки", "Радіоелектроніка"
У коледжі працює з 1993 року
Максимців

Максимців Богдан Ярославович

Викладач спецдисциплін
Освіта: повна вища, Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу, 1997 р.
Спеціальність: "Автоматизоване управління в технічних і організаційних системах"
Кваліфікація: інженер-системотехнік
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії.
Педагогічне звання: викладач-методист
Дисципліни, які викладає: "Електроніка та мікросхемотехніка", "Мікросхемотехніка", "Радіоелектроніка", "Приводи верстатних систем"
У коледжі працює з 1991 року
франчук

Франчук Михайло Васильович

Викладач спецдисциплін
Освіта: повна вища, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, 2012 р.
Спеціальність: "Інформаційні мережі зв’язку"
Кваліфікація: інженер телекомунікацій
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії
Дисципліни, які викладає: "Основи схемотехніки", "Теорія електричного зв’язку"
У коледжі працює з 2011 року
Beloskyi

Бельський Василь Іванович

Викладач спецдисциплін
Освіта: повна вища, Львівський політехнічний інститут, 1973 р.
Спеціальність: "Конструювання і виробництво радіоапаратури"
Кваліфікація: інженер-конструктор-технолог радіоапаратури
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Дисципліни, які викладає: "Електроживлення систем зв’язку", "Антеннофідерні пристрої", "Конструювання ВЕТ та САПР", "Основи побудови та застосування біотехнічних та медичних електронних апаратів"