У ВСП «ФКЕП ІФНТУНГ» з 07 по 11 квітня 2025 року проходив тиждень циклової комісії «Бізнесу та управління». Протягом тижня відбувалися цікаві та пізнавальні зустрічі та заходи. Він став унікальною можливістю для студентів не лише урізноманітнити освітній процес, а й поглибити свої знання та навички.
Розпочався тиждень з пізнавальної екскурсії майбутніх підприємців та фінансистів, в супроводі викладачів Лесі Колісник та Лесі Камінської, в торговельний центр «Епіцентр». Візит став не лише черговим пізнавально-ознайомчим заходом щодо роботи окремого підприємства, але й багатою на нові враження та на спілкування з досвідченими фахівцями-практиками подією.
Насамперед, комерційний директор ТОВ «Епіцентр К» Ярина Попович розповіла про структуру торговельного центру, ознайомила студентів з особливостями роботи різних відділів, асортиментом товарів, як організовано постачання товарів, як здійснюється їх зберігання та реалізація, як компанія контролює запаси товарів, оптимізує роботу з постачальниками та здійснює фінансове планування.
Також студенти отримали відповіді на цікаві їм питання стосовно можливості проходження практики та майбутнього працевлаштування.

08 квітня студенти-випускники спеціальностей «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» і «Підприємництво та торгівля» завітали до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Під час візиту в.о директора інституту економіки та менеджменту Сергій Побігун та доцентка кафедри фінансів, обліку та оподаткування Наталія Крихівська детально розповіли про різноманітні освітньо-професійні програми інституту, розкриваючи їх особливості та перспективи і про переваги навчання в університеті.
Також для студентів була проведена лекція-тренінг на тему «Сучасні тренди підприємництва», на якій було розглянуто сучасні тенденції розвитку підприємництва в Україні.
Такі зустрічі допомагають здобувачам фахової передвищої освіти визначитися з місцем здобуття вищої освіти.

Стрімкий розвиток технологій штучного інтелекту (ШІ) створює безпрецедентні можливості для людства, але водночас породжує комплекс складних етичних, юридичних та соціальних викликів. Особливої актуальності ці питання набули з появою потужних систем генеративного ШІ, здатних створювати тексти, зображення, музику та програмний код на рівні, що наближається до людського.
09 квітня для студентів ІС-23-01 викладачка Людмила Людкевич провела навчально-пізнавальний захід на тему «Інтеграція технології ШІ в освітній процес».
Під час заняття студенти ознайомилися з актуальними питаннями розвитку штучного інтелекту, сучасними потужними технологіями, які змінюють наше життя.
Сьогодні ШІ впливає на всі сфери – від науки й медицини до бізнесу та розваг. Майбутнє цієї технології залишається відкритим: чи стане штучний інтелект лише інструментом для людей, чи наблизиться до справжнього розуму?

Олімпіада – це змагання студентів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок, а також у професійній підготовці майбутніх спеціалістів. Першочергова користь від участі в олімпіадах полягає у розвитку інтелектуальних здібностей та покращенні абстрактного і логічного мислення.
З цією метою, між студентами другого курсу груп ФБ-23-01 та ПТ-23-01, було проведено олімпіаду з дисциплін «Бухгалтерський облік і аудит» та «Економіка і організація діяльності підприємства».
Організували та провели олімпіаду: голова циклової комісії, викладачка Леся Колісник та викладачка Галина Силкіна.
Олімпіада була проведена у формі тестування та в ирішення практичних завдань розрахункового характеру з обліку та економіки.
Щиро вітаємо студенток групи ФБ-23-01 Попович Надію та ПТ-23-01 Кіцул Даніелу з перемогою в олімпіаді та бажаємо успіхів у навчанні, не зупинятись на досягнутому і підкорювати нові вершини!

10 квітня 2025 року для здобувачів освітнього ступеня «фаховий молодший бакалавр» спеціальності 072 та «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» викладачкою фінансів Світланою Мостовою було проведено воркшоп «Академічна доброчесність: ключ до високих стандартів освіти».
Під час заходу учасники підвищили рівень обізнаності з питань академічної доброчесності, ознайомились з основними засадами етичних стандартів, що регулюють академічну діяльність. В ході воркшопу здобувачі зрозуміли важливість правильності цитування джерела, уникнення плагіату та інших форм недоброчесності.

Вибіркові освітні компоненти відіграють важливу роль у сучасній освіті, оскільки вони дозволяють здобувачам освіти формувати індивідуальну освітню траєкторію, розвивати свої інтереси та компетентності, а також адаптуватися до вимог ринку праці.
11 квітня 2025 року відбулася презентація вибіркових освітніх компонентів здобувачам освіти ІІ курсу спеціальностей: 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та 076 «Підприємництво та торгівля» освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр». Завідувачка відділення, викладачка Леся Камінська провела захід на тему: «Вибіркові дисципліни як інструмент формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів освіти».
Розповіла здобувачам освіти про загальну процедуру обрання вибіркових освітніх компонентів на наступний навчальний рік, термiни проведення вибору та критерiї оцiнювання навчальних досягнень.
Також на зустрічі були присутні викладачі циклової комісії «Бізнесу та управління», які детально та цікаво презентували пропоновані дисципліни здобувачам, ознайомили з метою, завданнями, компетентностями, знаннями та вміннями, які вони здобудуть після вивчення вибіркових дисциплін.

Проведення тижня циклової комісії сприяє підвищенню професійної майстерності та прояву творчих здібностей студентів. Викладачі постійно прагнуть готувати кваліфікованих фахівців відповідного рівня і профілю, конкурентоспроможних на ринку праці.