День відкритих дверей цьогоріч проводився вдруге. До нас завітали особливі гості – наші випускники, які звернулись до майбутніх студентів та поділились спогадами про свої студентські роки. Всі вони дякують викладачам коледжу за вдалий старт, про що свідчать їх кар'єрні досягнення.
Богдан Футерко – заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. У 1996 році він закінчив наш коледж за спеціальністю «Радіоапаратобудування».
Юрій Безгачнюк – менеджер центру розвитку талантів у компанії «SoftServe», який у 2002 році закінчив коледж за спеціальністю «Обслуговування комп’ютеризованих, інтегрованих і робототехнічних систем» (тепер це «Автоматизація, комп'ютерно-інтегровані технології та робототехніка»).
Випускниця 2022 року спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» - Анна Гаргат, зараз працює на посаді бухгалтера на підприємстві «Глобал Тобакко» .
Богдан Коржак - випускник 2017 року спеціальності «Системна інженерія», співвласник та заступник лабораторії робототехніки та програмного забезпечення. На даний час є Embedded-розробником у приватній компанії.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5RICBbBhNKSu3biIx3xHtz/e7f20604b589f9a9702ec2e5bb3eeb85/0-02-05-51d91f587a67cdb9f1617d05977191a17fff8e61561726c97032931d20a6b298_513cd3f5508910c4.jpg)
До гостей звертались також дирекція коледжу: Василь Береговський, директор, к.т.н, Іван Малик, заступник директора з навчальної роботи, к.ф.н., Ірина Вовк, заступник директора з навчально-виробничої роботи, відповідальний секретар приймальної комісії. Студенти тепло зустріли гостей та продемонстрували свої таланти.
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/75GvMO6V2CNoN9yWc714Gi/9155de271a6a064be232135e9e5f8560/0-02-05-5c61becd038feeef5ae32e56dadeba9d7a9971b9022f2f72bd7d5aa5d898d68a_cda14cacfdb39aaf.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/10kwrzWCw7cxE8BgPRfdki/7990aaba7a41fb5449576cf6950e5716/0-02-05-e687049ef09e1f3e5f0c5c8f70b9e5afa6cc9b9ae89cab7abf2ec0aaa30f0414_ca1e70e77e47cb5d.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1wD3ieuVM4BLLUKj9NT8vE/76d898dc1a562462827f1a5f7be6d53e/0-02-05-8497f168e5d219feb64d46562af2077febd07b90edbbb09a41074f10160e3752_51426afc74ba0cf9.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/5Nkxp1tzvDFnnlmnarOqAG/5ee43a15eb35739d3bd26ea505acc8cc/0-02-05-df035445abc49ea86f7deb65bc779eb53b3515b34d1fa9bbb8b9804bf1511feb_5dbcb237357004eb.jpg)
Дякуючи ЗСУ, ми змогли зібратись у стінах нашого коледжу, що дало можливість батькам та абітурієнтам дізнатись про спеціальності, ознайомитись із умовами та особливостями Вступу 2024, календарем Вступної кампанії 2024, отримати поради щодо підготовки до вступу, а також відвідати аудиторії, ознайомитись із матеріально-технічною базою та кращими розробками студентів.