У рамках відзначення Дня захисту дітей та в знак підтримки дітей, які зустрічають свято у лікарняних палатах, працівники ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ" зорганізувались задля добровільної кровоздачі на користь діток, хворих онкологією. Ця подія стала незабутнім досвідом для всіх, хто взяв у ній участь, адже, стала свідченням того, що дорослим вкрай важливе дитинство.
Працівники ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ" показали, що бути донором - це легко і безболісно.
Досвід кровоздачі надав можливість працівникам коледжу відчути себе частинкою руху добровільного донорства крові та привернути увагу до порятунку життя тих, хто найбільше потребує цього.
Донорство крові – один з найпростіших способів порятунку людини, адже одна донація крові може врятувати три життя!
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/2JqvwpqeBB5B7YbWydXoco/7d1cf462b0214a915ba77650f2a7004d/0-02-05-e0d919ca7338e08933b149d020409ba5fb7d077cd033ae85f9a7f497a9ff3fde_300eb29d4cc6dd31.jpg)
![](https:////images.ctfassets.net/kwjkl9590afm/1wDBTd4oJbNRPJxyszj36x/a01cf84aa26c3b5ecf6aacefb0dacae7/0-02-05-97aa8abe24f52817e210f594b9be98bbb59f658623d3e4eabf1046f52b18543f_948c66152ad1d010.jpg)