Здай кров - врятуй життя!

У рамках відзначення Дня захисту дітей та в знак підтримки дітей, які зустрічають свято у лікарняних палатах, працівники ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ" зорганізувались задля добровільної кровоздачі на користь діток, хворих онкологією. Ця подія стала незабутнім досвідом для всіх, хто взяв у ній участь, адже, стала свідченням того, що дорослим вкрай важливе дитинство.

Працівники ВСП "Фаховий коледж електронних приладів ІФНТУНГ" показали, що бути донором - це легко і безболісно.

Досвід кровоздачі надав можливість працівникам коледжу відчути себе частинкою руху добровільного донорства крові та привернути увагу до порятунку життя тих, хто найбільше потребує цього.

Донорство крові – один з найпростіших способів порятунку людини, адже одна донація крові може врятувати три життя!